HAKKIMIZDA

   1960'lı yılların ortalarında Karaköy-Perşembe pazarında beslediğimiz ticari heyecan ve kararlılıkla, Kale Makina olarak yola çıktık. Türkiye'nin hırdavat ve nalburiye sektöründeki kalbini temsil eden bu başlangıcımız, bugün Edirnekapı yönetim merkezimizdeki modern tesislerimizde ilk günkü heyecanımızla devam etmektedir. Yaklaşık 49 yıldır sektördeki gücümüzü ve liderliğimizi sürdürerek, geniş bir ürün yelpazesi ve çeşitli satış kanalları aracılığıyla iç ve dış pazara hizmet sunmaktayız. Faaliyet Alanlarımız ve Hizmetlerimiz Sektördeki köklü geçmişimiz ve güçlü bir altyapıyla, müşterilerimize en iyi hizmeti sunma vizyonunu taşıyoruz. 250'den fazla ana bayi, 100'den fazla zincir mağaza, 20 ülkede ihracat ve 100'den fazla yetkili servisimizle, sadece ürün satmakla kalmayıp, müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik kapsamlı çözümler sunuyoruz.


MARKALARIMIZ


KL PRO

Yarım asırlık birikimimizin ve yoğun AR-GE çalışmalarımızın ürünü olan KL PRO; hırdavat, makine ve elektrikli el aletleri alanında geniş bir ürün yelpazesi sunarak her sektöre hitap ediyor. Aynı zamanda, yerli markamız olarak, sektöre çeşitlilik ve kalite katıyoruz.


HIKOKI

Dünya çapında sektörün öncü markası Hikoki, Türkiye'deki tek yetkili distribütörü olarak bizimle buluşuyor. 1918'de başlayan bir geleneği temsil eden Hikoki, 2018'de adını değiştirerek sektördeki liderliğini sürdürmeye devam ediyor.


FUSION

Profesyonel plastik boru kaynak uygulamaları için üstün kaliteli ürünler üreten FUSION markası, 2020 yılında bünyemize katılarak geniş ürün yelpazemize yeni bir boyut kazandırdı. Türkiye'de üretilen ürünleri ile sektöre kalite ve güvenilirlik sunuyoruz.


ATLAS PRO

Sektörün lider markası ATLAS PRO, kaldırma ekipmanları konusundaki uzmanlığı ile öne çıkıyor ve aynı zamanda taşıma ekipmanlarıyla geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Kalite ve güvenilirlik konusundaki iddiamızı her geçen gün daha da pekiştiriyoruz.


KL ECO

KL PRO'ya kıyasla daha az yoğun ortamlarda çalışma prensibiyle öne çıkan KL ECO, tam performans ve ekonomik çözümleri bir araya getirerek müşteri memnuniyetine


cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR